sobota, 1 czerwca 2013

Jak to było.. FInalistka Miss Wrocławia Nastolatek 2013

Nigdy nie myślałam nad tym by pójść na miss, owszem podobało mi się to ale bałabym się.Wszystko zaczęło się od pewnego piątku gdy pracowałam na rynku dla klubu Bed, wraz ze znajomą Patrycja J (www.mercipathissia.pl ). Gdy chodziłyśmy opowiedziała mi, że następnego dnia jest casting na miss Wrocławia, słuchałam uważnie o tym wszystkim ale nie umiałam sobie wpoić ja i miss. Początkowo trochę Pati mnie namawiała i stwierdziłam, że się zastanowię. Dużo nad tym myślałam i już po pracy  zdecydowałam że pójdę, nic mnie to nie kosztuje i zawsze można spróbować.
Nadeszła sobota, wyszykowałam się i wraz z moim chłopakiem poszliśmy. Casting odbył się w sky tower'ze we Wrocławiu, gdy weszłam zaczęłam się lekko stresować. Wszystkie dziewczyny były poprzebierane i gotowe, przyszła moja kolej, zaczęłam z organizatorami rozmawiać i się odstresowałam, można powiedzieć że byłam z siebie zadowolona. Kilka tygodni później wysłano mi informacje, że dostałam się do finału, byłam strasznie szczęśliwa, gdyż na castingu było na prawdę dużo dziewczyna, a ja stałam się jedna z szesnastu! :D
Każda z nas miała jeszcze przed zgrupowaniem sesje zdjęciową, której efekty widać w poprzednim poście. Wizażystki jak i fotograf świetni!:)

Od 30.04-3.05 odbyło się zgrupowanie w hotelu Sułkowski Conference & Resort *** w Boszkowie, który jak najbardziej polecam! Każda z dziewczyn była sympatyczna i nie odczuwało się rywalizacji miedzy nimi. Codzienne próby od rana do wieczora były męczące, ale 'chorefłki' jakie stworzyła nam cudowna Anna Bubnowska wyszły niesamowicie :) Pomimo deszczowej pogody, wyjazd był niesamowity i na pewno na długo go zapamiętam.

Gala finałowa odbyła się 11maja na Stadionie miejskim we Wrocławiu, na strefie VIP. Już od rana byłyśmy szykowane i ćwiczyłyśmy. Na pokazie wyszłyśmy pięć razy: w swoich sukienkach, w strojach kąpielowych, w sukniach Le Blakk oraz dziewczyny dorosłe w sukniach ślubnych Flossmann, a nastolatki Top secret. W między czasię miały również występ Asia Ash oraz Monika Lewczuk. Na zdjęciach widziałam że wszystko wyszło super. Niestety nie udało mi się zająć żadnego miejsca, ale jednak świetnie się bawiłam i z chęcią bym wyszła jeszcze raz.

KAŻDA Z WAS MOŻE SPRÓBOWAĆ !

Oto kilka zdjęć ze zgrupowania i gali:

4 komentarze:

 1. Supcio, bardzo fajna stronka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, gratuluję, to na pewno była świetna przygoda:) Pozdrawiam i również dodaję do obserwowanych:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Noo Kamila jak się tak wygląda trzeba walczyć o swoje < Twoje oczy,których na fotach nie widać niestety : < <3 )
  Dostanie się do 16 ze sporego tłumu dziewczyn to niezłe osiągnięcie :) Poza tym na pewno świetnie się bawiłaś - nie licząc drobnych stresików :D


  Dodaję do obserwowanych ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia i gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń